У Полтавській області перевірили 600 підозрілих осіб

На Полтавщині 9 березня правоохоронці перевірили близько 600 підозрілих осіб. Більшість з них знаходилися на вулицях населених пунктів під час комендантської години.

Про це повідомляє у Фейсбуці Поліція Полтавської області.

20 громадян доставили до підрозділів поліції для перевірки на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльност. Також правоохоронці забезпечили супровід транспортних колон із Сум до Полтавщини.

А ще передали речі першої потреби полтавським багатодітним родинам та людям з інвалідністю, які потребують соціально-гуманітарної підтримки.

Начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов закликав громадян відповідально ставитися до вимушених обмежень воєнного часу й суворо дотримуватися встановлених правил. Зокрема, чітко виконувати вказівки військових та поліцейських на укріплених контрольно-пропускних пунктах.

“Ігнорування законних вимог військових та поліцейських, які діють під час воєнного стану, дають підстави підозрювати громадянина у причетності до взаємодії з ворогом. Реакція військових ЗСУ, тероборони та правоохоронців на поведінку, що суперечить встановленим правилам, може бути жорсткою та безапеляційною”, – йдеться в повідомленні.