На Полтавщині у 57 п’яних водіїв вилучили автівки

Згідно з рішенням Ради оборони Полтавської області вилучені транспортні засоби можуть бути використані для оборони країни. Власники ж автомобілів відповідатимуть за керування у стані сп’яніння відповідно до вимог чинного адміністративного законодавства. 

Як повідомив начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов, від початку введення правових обмежень воєнного стану поліція вже вилучила 57 автівок. Відносно нетверезих водіїв складені адміністративні матеріали за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відповідно до принципової позиції Ради оборони Полтавської області, конфісковані за керування у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння транспортні засоби можуть бути передані для потреб Збройних Сил України, правоохоронних органів та підрозділів територіальної оборони для виконання завдань із захисту Батьківщини від ворога. 

Головний поліцейський Полтавщини закликав водіїв відповідально ставитися до встановлених вимог, наголосивши на спільній меті: «У нас з вами одна ціль – Перемога! А для її досягнення потрібні не тільки згуртованість, відвага і сила духу, але й повага до Українських законів й сумлінне ставлення до їх виконання! Слава Україні»!