Старший лейтенант з Полтавщини отримав звання Героя України

Президент України присвоїв військовослужбовцю Артуру Кравченку звання Героя України з врученням ордена «Золота Зірка».

Про це повідомили у Лубенській міській раді 28 березня.

Старший лейтенант Артур Кравченко нагороджений Указом Президента України №179/2022 за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

«Зараз як ніколи ми надзвичайно цінуємо, пишаємося та любимо всіх наших захисників. Мужніх людей, які у лавах Збройних Сил України стали на наш захист. Щодня, ризикуючи власним життям рятують Україну від рашистських загарбників», – пишуть у Лубенській міськраді.

Напередодні випускника Полтавського ракетно-зенітного училища Сергія Чижикова нагородили орденом Богдана Хмельницького. 4 березня Сергій Чижиков за допомогою ПЗРК «Ігла-1» збив над Черніговом літак російських окупантів СУ-35.

У 2014 році його мобілізували під час першої хвилі й так він потрапив до 1 танкової бригади Гончарівського на посаду командира взводу. З 2018 року чоловік працював менеджером «Укрпошти» у відділі з розвитку бізнесу з корпоративними клієнтами. Уже 24 лютого отримав військову зброю та форму у військкоматі  й пішов на війну.