Розслідування зради Киви: на Полтавщині ДБР виявило майно російського генерала

Під час розслідування справи щодо державної зради екснардепа Іллі Киви працівники ДБР виявили на Полтавщині майно російського генерала сумнівного джерела походження.

Серед виявленого майна — готелі, ресторани, земельні ділянки тощо, через які генерал відмивав кошти в Україні.

За даними ДБР, оборудки з необґрунтованими активами здійснювались через ланцюг підконтрольних комерційних структур, під виглядом ведення законної фінансово-господарської діяльності.

Наразі перевіряється причетність до вказаного майна Киви, а також з’ясовується чи могли ці об’єкти використовуватись ворогом для фінансування підривної діяльності проти України.

За данними ОК Кременчук, йдеться про майно генерала Капашина, яке записане на його зятя – полтавського підприємця Веригу.

Лев Верига ніколи не приховував проросійських поглядів, просував ідеї руського міра в Полтаві, зокрема, у 2011 році хотів встановити у Полтаві пам’ятник з двоголовим орлогм. Але тоді втрутилася громадськість і не дозволила цього.

Зять рашистського генерала Верига

Сам генерал Капашин родом з Полтавщини, в обласному центрі живе його дочка. До речі, минулого тижня російські ракети зруйнували фермерське господарство на малій батьківщині генерала-зрадника.