На Полтавщині автівка збила лося

Поблизу Кременчука легковик на смерть збив лося. Окрім водійки за кермом перебувало ще три особи. Люди не постраждали, була пошкоджена лише автівка.

Напередодні на дорозі від Кременчука до Горішніх плавнів легкова автівка збила лося. Тварина загинула.

“За кермом була жінка, проїжджаючи певний відрізок шляху, несподівано на проїжджу частину вискочила тварина, і жінка, за її поясненням, не мала можливості відреагувати, настільки все було миттєво. На щастя люди не постраждали, там було ще троє пасажирів в самому автомобілі. Водійка отримала емоційний стрес”, – сказав речник Нацполіції області Юрій Сулаєв.

“По Полтавській області 1 січня 2018 року без приросту було 265 голів лося. В минулому не було менше, воно стабільно утримується”, – сказав Костянтин Боровик, голова Полтавської обласної організації товариства мисливців і рибалок.

На території полтавської області лише один вид лосів – європейський. Він занесений до Червоної книги України. Вага може досягати 700-800 кілограмів, в плечах тварина до 180 сантиметрів, живе до 20 років. На Полтавщині лося можна побачити в усіх районах, окрім Семенівського та Глобинського.

Цього року це перша зафіксована дорожньо-транспортна пригода, в якій загинула велика тварина.