Мамай підтвердив та прокоментував обшуки СБУ

Нещодавно стало відомо, що СБУ провели слідчі дії у приміщенні міської ради та за місцем проживання Олександра Мамая. Міський голова цю інформацію підтвердив під час засідання виконавчого комітету 28 квітня.

За його словами, обшуки проводили без ухвали суду:

«Те, що обшуки проводять у мене, ніяких питань. Те, що обшуки проводять без рішення суду у моєму помешканні, де я проживаю, теж ніяких питань. Проводьте їх хоч по 150 разів на день. Мені боятися нічого. Але якщо ще будуть обшуки, приходити люди зі зброєю, в помешкання, де проживають мої малолітні діти і в цей час я буду там, буде бійня».

Офіційно Полтавська обласна прокуратура та Управління Служби безпеки України у Полтавській області проведення обшуків не коментували.

Також він прокоментував інформацію про виявлення консерв у школах Полтави. Олександр Мамай каже, що хоче аби Служба безпеки України провела ретельне розслідування щодо цієї ситуації.

«На сьогодні, окрім тієї фірми “Продоптом” ніхто тушківки не виготовляє. Я спілкування із керівниками цієї фірми. Ви знаєте, скільки тушонки вони вже поставили на Збройні сили України? Більше мільйона банок. А знаєте, скільки ця фірма поставила тушонки в область? Теж сотні тисяч банок. А проходили обшуки, скажіть мені, будь ласка, хтось із журналістів бачив акт, що ця тушонка не відповідає ДСТУ? Хтось бачив? Я не бачив. Усі 80 тисяч банок тушонки і 80 тисяч банок каші стоять в цілості. Без рішення виконкому я не передам жодної банки нікому. Ще ми купили 80 тонн цукру, 80 тонн крупи, 60 тисяч пляшок олії».