У Миргородському районі п’яний водій намагався підкупити поліцейських

За 20 тисяч гривень мешканець Миргородського району намагався схилити працівників сектору реагування патрульної поліції не складати адміністративний матеріал за керування автомобілем у стані сп’яніння.

Сергій Рекун, заступник начальника поліції Полтавщини, повідомив: «Слідчий підрозділ Миргородського райвідділу поліції, за процесуального керівництва Миргородської окружної прокуратури, скерував до суду обвинувальний акт відносно 36-річного водія автомобіля Volkswagen Jetta, який на початку квітня цього року зробив неправомірну пропозицію поліцейським за невжиття ними заходів адміністративного впливу. І це, не зважаючи на озвучене правоохоронцями попередження про кримінальну відповідальність за такі дії. Окрім того, за фактом керування транспортним засобом у стані сп’яніння поліцейськими оформлений адміністративний матеріал за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, який також спрямовано на розгляд суду».

Правопорушника обвинувачують у пропозиції надати службовій особі неправомірну вигоду за вчинення дій з використанням наданої їй влади та службового становища (ч.1 ст.369 Кримінального кодексу України).