У Полтаві Червоний хрест навчає пожежників

Для рятувальників організували тренінг з надання домедичної допомоги при різних видах травм представники Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України та Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Про це 6 травня повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій у Полтавській області.

Навчався особовий склад пожежно-рятувальних підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС України. У службі вказують, що такі навички дуже важливі, адже рятувальники першими прибувають на місце надзвичайної події і від правильності надання домедичної допомоги залежить реабілітація постраждалих.

12 березня до Полтави прибув Міжнародний комітет Червоного Хреста. Їхня штаб-квартира знаходиться у Женеві. Спеціалісти комітету мають досвід роботи в гарячих точках:

«Була зустріч із представниками охорони здоров’я області, вони запитали чого не вистачає й запропонували допомогу: привезти іноземних лікарів для операцій, які знайомі з тактичною медициною. У ДСНС спеціалісти приїхали навчати піротехніків. Вони зараз проводять заняття з мінної безпеки для наших рятувальників. Протипіхотні міни та міни для населення теж заборонені конвенціями, але на нас напали варвари. Тому зараз спеціалісти з досвідом навчають наших у боротьбі з мінною небезпекою», – розповіла очільниця Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Ірина Плюсніна.