У Кременчуці чоловіка, який викрав люки з тубдиспансеру, відправили за грати

Раніше судимий перебував на лікуванні у медзакладі.

Днями Кременчуцький районний суд Полтавської області у відкритому судовому засіданні розглянув справу за ч.ч.1,2 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу

Раніше судимий уродженець Глобинського району 24 березня 2019 року перебував на стаціонарному лікуванні  у Комунальному підприємстві «Кременчуцький обласний протитуберкульозний диспансер Полтавської обласної ради» в селі Соснівка Кременчуцького району.

 Він викрав два каналізаційні люки із чавуна, які накривали каналізаційні  колодязі, що розташовані біля приймального відділення головного корпусу медустанови, загальною вартістю суму  833 грн 34 коп.

Крім  цього, 22 квітня 2019 року він викрав ще один люк,  зник з місця злочину та розпорядився викраденим на власний розсуд.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні злочинів за наведених вище обставин визнав у повному обсязі.

Суд визнав обвинувачуваного винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень,  передбачених ч.1 ст.185, ч.2 ст.185 КК України, призначивши остаточне покарання у виді  обмеження волі на строк 1 рік і 2 місяці.

На вирок може бути подана апеляційна скарга  до Полтавського апеляційного суду на протязі 30 днів з дня його проголошення  всіма учасниками судового провадження  через Кременчуцький районний суд з моменту проголошення.