У Миргородському районі розшукали зниклого переселенця

Повідомлення про зникнення підлітка надійшло до Миргородського райвідділу поліції учора, 6 травня, близько 19-ї години, від жительки Харківщини, яка з родиною нині проживає у Миргороді. Зі слів заявниці, її неповнолітній син телефоном повідомив, що  прямує до Львівщини.

На встановлення місцеперебування неповнолітнього хлопця негайно орієнтували оперативні підрозділи Полтавщини, екіпажі секторів реагування патрульної поліції та ювенальних поліцейських. Опрацювавши отриману інформацію, правоохоронці з’ясували, що неповнолітній (без супроводу дорослих) рухається евакуаційним потягом до Львова.

Яніна Захода, начальниця сектору ювенальної превенції Миргородського райвідділу поліції, розповіла: «Здобуті дані дозволили нам узгодити алгоритм дій з колегами з Лубенщини та оперативно розшукати зниклого юнака. Працівники сектору поліцейської діяльності № 1 (м. Гребінка) Лубенського райвідділу виявили юнка у вагоні потяга, під час його зупинки на одній із залізничних станцій. А наш екіпаж допоміг дитині безпечно повернутися додому».

Нині 16-річний юнак знову з родиною. Сподіваємось, що отримані від поліцейських застереження про реальні загрози (тим більше під час війни), допоможуть йому уникнути небезпечних ситуацій в майбутньому та завжди погоджувати свої дії з дорослими!