Коли у Полтаві відновлять рух комунальні автобуси

Днями через дефіцит пального комунальні автобуси не вийшли на маршрути. Наразі міська влада планує укласти договір з BVS для постачання пального на комунальні автобуси та відновити їхній рух з 16 травня.

Про це повідомив 12 травня міський голова Олександр Мамай.

Раніше міська влада укладала договір з «Автотрансом» на постачання пального для КП «Полтаваелектроавтотранс». Проте через дефіцит «Автотранс» не може виконувати умови договору. Тому договір розірвали.

Відтепер міська влада планує укласти договір з BVS для постачання палива на комунальні автобуси. Нині ця компанія забезпечує паливом КАТП-1628.

«Зараз ведемо перемовини з BVS. Це теж наший постачальний, який нині чемно виконує умови договору по КАТП-1628. Наразі КАТП використовує до 1,5 тонни дизельного пального на добу. На сміттєвози дизельного пального вистачає», — сказав Мамай.

За словами мера, кошти на закупівлю пального є. Проте зберігати пальне у великій кількості комунальні підприємства не можуть, адже відсутні великі ємкості. Тому для поповнення резерву пальне можуть закупити та тримати у талонах.

«Закупили, отримали талони, а потім приходимо і кажуть, що дизельного пального немає. Думаємо до кінця тижня вирівняємо ситуацію і будемо намагатися, щоб з понеділка курсували комунальні автобуси».