Влада вивчає можливе встановлення автономного опалення в оселі кременчужан

Міська влада досі не створила комісію з обстеження будівель, яка б визначила де можна встановлювати індивідуальне опалення, а де – ні.

У зв’язку із зруйнуванням Кременчуцької ТЕЦ, у яку російські окупанти  влучили з ракет 24 квітня, у районній військовій адміністрації вивчають питання щодо перспективи встановлення автономного опалення у оселях кременчужан.

Про це сьогодні зранку, під час брифінгу, повідомив начальник Кременчуцької районної військової адміністрації (КРВА) Олег Лєднік.

“Ми, безумовно вивчаємо можливість відновлення роботи ТЕЦ і це завдання уряду, але паралельно вивчаємо питання щодо перспективи встановлення автономного опалення у оселях кременчужан.

Там є технічні перепони. “Кременчукгаз” вивчає також це питання. Зараз всі ці питання комісійно вивчаємо…

Деякі будинки не можливо буде підключати до індивідуального опалення взагалі. Але це робити потрібно. Яке остаточне рішення прийматимемо – розповім згодом”,- заявив О.Лєднік.

При цьому він зазначає, що міська влада досі не створила комісію з обстеження будівель, яка б визначила де можна встановлювати індивідуальне опалення, а де – ні!”,- каже керівник КРВА.