“Брєд і корупція”: у МВС жорстко відреагували на заяву начальника Полтавської ОВА Луніна

На щотижневому брифінгу начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін назвав нормальною практуку видачі повісток на вулицях, зокрема на блокпостах.
Дмитро Лунін прокоментував обидва випадки:

– Є різні засоби передачі повісток: можна поштою, можна на вулиці при поліції – поліція встановлює особу і можна видати повістку. Це не заборонено законом і я не бачу тут нічого дивного, – сказав Лунін.

На заяву Луніна жорстко відреагував радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів:

– Полтавський губернатор Лунін заявив, що роздавати повістки на вулиці нормальна практика. Я вирішив відреагувати вже на цей брєд і прямо сказати те, що добре знають в генштабі: якість бригад на фронті напряму залежить від якості мобілізації. Зараз по країні вештаються тисячі космодесантників, які не змогли мобілізуватись і повступали в різноманітні ДФТГ та самопридумані батальйони, і поселились на блок-постах, в яких давно немає потреби. В цей же час воєнкоми ганяються за айтішниками, аграріями, водіями фур і тому подібне. Це бред у всіх вимірах.

По-перше, не мотивовані солдати – катастрофа на фронті. Це 100% відказники. І коли їх піднімають на важливу операцію – вони відмовляються. Чим провалюють операцію. По-друге, наша економіка і так майже труп. Але воєнкоми з поліцією ганяються за айтішниками, які приносять до 10 к дол в місяць. Роздача повісток на вулицях пане Лунін – це корупція і підрив боєздатності армії. Якщо є бажання пороздавати повістки, то якраз раджу це робити серед дебільних блокпостів, які вже давно нічого не охороняють. Купа мотивованих добровольців не можуть потрапити в армію, але подоїти айтішника чи аграрія – це святе? Сподіваюсь міноборони наведе порядок в воєнкоматах, але по ходу вже варто наводити порядок із такими ОВА.