Полтавський плавець встановив новий рекорд України

Полтавський плавець Богдан Касьян на Всесвітній Універсіаді встановив новий рекорд України. 50 метрів спортсмен проплив за 25 цілих 9 сотих секунди. Відстань долав на спині.

Вперше після Універсіади у Неаполі Богдан Касьян прийшов на тренування. У цьому басейні плаває майже щодня.

“Я прокидаюся, у мене сніданок. Потім йду на ранкове тренування. З тренування приходжу, відпочиваю. Ввечері день плавання, і день тренування в залі. На плавання пішов років у сім, мене віддали батьки. Дружили з однією сім’єю. Там син займався плаванням. Я був маленький, і мені було холодно у воді. Часто виходив грітися, а з часом почало виходити. І потім – переросло в професійний спорт”, – розказав плавець.

“Він завжди намагався конкурувати з більш міцними дітьми та поступово добивався свого. Тренування в нас різноманітні, залежить від того, на якому етапі ми перебуваємо. Якщо початок сезону –ми приділяємо увагу фізичній підготовці та техніці. Перед змаганнями – швидкості. Богдан чотириразовий рекордсмен України. Це вже його не перший рекорд. Перший раз він встановив два роки тому, ми були в Софії. Через два роки він встановив новий рекорд України. 25,09 секунди”, – розповів Олександр Кречетов, тренер.

“Коли я поставив свій найперший рекорд – це були такі емоції “Вау”. А коли четвертий – радуєшся, але не так сильно, коли це було вперше. Вже хочеться нові сходинки підкорювати. Рекорд світу, але до цього потрібно з часом приходити. Це моя найулюбленіша дистанція. Я на неї дуже гарно налаштовуюся. Коли приливу отримую задоволення. Мої вболівальники – батьки, тренер, родичі, дівчина, мої друзі. Без поразок не буває перемог. Потрібно йти завжди до кінця, і слухати батьків в дитинстві”, – сказав Богдан Касьян.

Наразі спортсмен два тижні відпочиватиме. Далі – готуватиметься до нових змагань. Планує їхати на Кубок світу в жовтні.