У Полтаві на ще сім маршрутів виїхали комунальні автобуси

Від 23 травня у Полтаві відновили роботу ще сім комунальних автобусів, які не працювали майже два тижні. Про це Сусільному розповів начальник підприємства “Полтаваелектроавтотранс” Євгеній Зайцев. За його словами, це вдалося зробити, бо для машин закупили пальне.

Полтавка Людмила Петрівна на зупинці громадського транспорту чекає на автобус, аби доїхати додому. До цього, каже, користувалася таксі.

“З роботи я діставалася чим-небудь до Зигіна (зупинка громадського транспорту у Полтаві – ред.) або до п’ятої школи (зупинка громадського транспорту у Полтаві – ред.), потім тут таксі брала. На роботу таксі 114 гривень учора було, минулого разу, п’ять днів тому, було 104-105 (гривень – ред.)”, – говорить полтавка Людмила.

Від 23 травня у місті комунальні автобуси виїхали на ще сім маршрутів, повідомив начальник підприємства “Полтаваелектроавтотранс” Євгеній Зайцев. Відтак нині у Полтаві поновили роботу автобусів за 12-ма маршрутами. Ще п’ять машин почали курсувати 20 травня.

За словами Євгенія Зайцева, сполучення відновили, бо для транспорту закупили пальне. Його має вистачити на місяць. До цього через здорожчання та дефіцит пального на міські маршрути від 10 травня не виїздили комунальні автобуси в, а приватні – від 13. Про це розповів начальник міського відділу з питань транспортних перевезень Віталій Животенко.

“Графік змінено, тобто, автобуси на сьогодні курсують з розривом, тобто вивозимо в пікові години людей на роботу і так само у вечірній час, щоб мали змогу дістатися додому”, – каже начальник відділу з питань транспортних перевезень Полтавської міської ради Віталій Животенко.

“П’ять людей проїхало найпершим (рейсом – ред.), що ми виїхали з Огнівки (мікрорайон у Полтаві – ред.). Потім їх почало набиватися, але дуже багато пенсіонерів”, – розповідає кондукторка автобуса Ніна Хрипко.

За словами начальника міського відділу з питань транспортних перевезень Віталія Животенка, до повномасштабної війни у місті курсувало 17 комунальних автобусів.