“На щастя, постраждалих людей не було”: Грицаєнко про перший ракетний обстріл Лубенської громади

20 травня російська ракета поцілила в інфраструктурний об’єкт у Лубенській громаді.

Ракета прилетіла в один із населених пунктів. На щастя, постраждалих не було, розповів під час брифінгу 23 травня голова Лубенської громади Олександр Грицаєнко.

“Наша громада зазнала першого ракетного обстрілу. В один із населених пунктів прилетіла ракета. На щастя, постраждалих людей не було, але постраждало майно. Були прийняті міри і будуть надалі прийматися щодо допомоги мешканцям громади”, – зазначив Олександр Грицаєнко. 

Також закликав місцевих не публікувати фото та відео з місця події.

“Але я хотів би наголосити на інше. Як тільки ця подія трапилась, туди наче на виставку почали з’їжджатися як і пересічні громадяни, так і ті, кому туди потрібно їхати. Заважати один одному. Далі після цього виставляти в інтернет. Це не потрібно робити. Взагалі це кримінальний злочин. По-перше, не потрібно допомагати ворогу, по-друге, як завжди у них ідуть парно і, не дай Боже, після першої потім була б друга, і загинула б значна кількість людей. Тому я прошу під час таких подій, не дай Боже, такі трапляться у нас в громаді, вести себе адекватно” – наголосив голова Лубенської громади.