Кременчужанка заради помсти спалила паспорт знайомої

Тепер заплатить штраф.

Днями Кременчуцький районний суд Полтавської області у відкритому підготовчому судовому засіданні розглянув справу за ч.1 ст.185(Крадіжка), ч.3 ст.357 (Викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження) Кримінального кодексу України.

Так, раніше не судима кременчужанка 19 травня 2019 року з метою крадіжки чужого майна прийшла до подвір`я домоволодіння, де, маючи право вільного доступу до домоволодіння з дозволу його мешканців, через незачинені вхідні двері  зайшла до приміщення літньої кухні і викрала два мобільні телефони, які лежали на столі.

Крім цього, обвинувачувана перебуваючи там же,  з метою помсти,  незаконно заволоділа паспортом громадянина України, який зберігався в жіночій сумці потерпілої.

Жінка знищила документ.  

Під час досудового розслідування  31 травня 2019 року потерпілі та обвинувачена уклали угоду про примирення.

Суд затвердив цю умову.

Обвинувачувану визнали винуватою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених  ч.1 ст.185, ч.3 ст.357  КК України  остаточно призначивши за сукупністю злочинів шляхом повного складання призначених покарань покарання в виді штрафу в сумі 1 тис 360  гривень.

На вирок може бути подана апеляційна скарга з підстав передбачених ст. 394 КПК України з врахуванням обмеження права оскарження відповідно до ч. 1 ст. 473 КПК України до Полтавського апеляційного суду  на протязі 30 днів з дня його проголошення  всіма учасниками судового провадження  через Кременчуцький районний суд.