У Кременчуці чоловік побив чоловіка, який був одягнений в жіночий одяг та відібрав у нього сумку

Кременчужанин побив чоловіка, одягненого в жіночий одяг, та забрав у нього сумку

14 липня у Крюківському районному суді винесли вирок по справі №537/1402/22, обставини якої також не можна назвати звичайними. Місцевого мешканця Дмитра Н. звинувачували у ч. 4 ст. 186 ККУ (грабіж, вчинений під час дії воєнного стану) та ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 346 і ч. 4 ст. 358 ККУ (пособництво у виготовленні та використання фальшивого документа).

Щодо підробки документів, то тут нічого незвичного: 22 березня Дмитро замовив у інтернеті підроблене водійське посвідчення, першого квітня забрав його у відділенні Нової пошти, а 15 червня, о 23:56, його зупинили патрульні за порушення комендантської години. Чоловік дав правоохоронцям це посвідчення, вони помітили ознаки фальшивки та викликали слідчо-оперативну групу.

Більше дивують обставини іншого епізоду злочину – пограбування. За 45 хвилин до зупинки авто патрульними, о 23:10, біля магазину «Фокстрот» на вул. Першотравневій, 44 Дмитро пограбував чоловіка. Він підійшов до особи, одягненої у жіночий одяг з жіночою сумкою. Як виявилося, це був потерпілий Валерій Ш. Дмитро підійшов до Валерія ззаду, після чого декілька разів ударив, забрав сумку та побіг.

У судовому засіданні обвинувачений визнав свою вину. Потерпілий надіслав до установи заяву, в якій просив провести розгляд справи без нього.

Суддя Іван Дядечко призначив Дмитру чотири роки позбавлення волі. Термін ув’язнення почали рахувати з 22 червня – дня взяття під варту. Також з чоловіка стягнули 1 699,02 грн за залучення експерта.

Жіночу сумку повернули Валерію.