Далеко не заїхав: кременчужанина покарали за викрадення автомобіля

Має заплатити і судові витрати.

Днями Автозаводський районний суд Кременчука у відкритому судовому засіданні розглянув справу за  ч.2 ст.289  (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України.

Так, раніше судимий кременчужанин 23 березня 2019 року по проспекту Лесі Українки помітив автомобіль марки Geely. Зловмисник повторно, усвідомлюючи злочинність своїх дій та бажаючи їх настання, за допомогою ключа,  який попередньо взяв із собою, заволодів вищевказаним транспортним засобом. В подальшому він залишив місце вчинення злочину та розпорядився вказаним автомобілем на власний розсуд.  В результаті чого спричинив потерпілому матеріальної шкоди на суму 63 тис 897  грн

Свою вину у скоєнні інкримінованого йому кримінального правопорушення чоловік визнав повністю.

Суд визнав обвинувачуваного винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.289 КК України і призначив йому покарання у виді 5 років позбавлення волі без конфіскації майна.

Від відбування покарання його звільнили з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк 2 роки, поклавши обов`язки періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробаціїта повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання.

Вирішили також процесуальні витрати пов`язані із залученням експертів на суму 2 тис 355грн стягнути з обвинувачуваного на користь держави

Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку до Полтавського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги черезАвтозаводський районний суд м. Кременчука протягом тридцяти днів з дня його проголошення, а обвинуваченим, який перебуває під вартою, – в той же строк з моменту вручення йому копії вироку. Якщо вирок ухвалено без виклику особи, яка його оскаржує, то строк апеляційного оскарження для такої особи обчислюється з дня отримання нею копії судового рішення.