Яким буде навчальний рік на Полтавщині

Навчальний рік триватиме з 1 вересня 2022 року до 30 червня 2023 року. Наразі ще немає точної відповіді, яка саме форма навчання буде у школах Полтавської області – онлайн чи офлайн. Також розглядають і змішану (очно-дистанційну).

Про це повідомив 20 липня під час пресконференції начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

“Щодня проводимо наради, працюємо у цьому напрямку. Для того, щоб запустили офлайн навчання, маємо створити безпечні умови. Головний пріоритет – безпека дітей та вчителів. Усі заклади повинні мати укриття, які перевірять фахівці ДСНС. Тільки після того, як навчальний заклад отримає погодження, він зможе надавати освітні послуги офлайн”, – зазначив Дмитро Лунін.

Крім того, у громадах області тривають опитування серед батьків щодо форми навчання їхніх дітей. За словами начальника ОВА, їх проводять для того, аби з’ясовувати: яка кількість дітей повернеться до школи, а хто навчатиметься дистанційно.

“Обговорюємо питання, що робити, коли батьки відмовляються від навчання офлайн. Розглядаємо різні варіанти. Остаточного рішення ще немає. Це може бути й змішана форма”, – додав він.

За інформацією начальника ОВА, у Полтавській області із 539 шкіл перевірили 200.

“Будемо говорити відверто, якщо усі діти підуть до школи, то укриттів вистачить лише на 11% учнів. Ще є півтора місяці, тож працюємо над цим питанням. Ще роботи багато”, – сказав Дмитро Лунін.