На Полтавщині підозрюваний у вбивстві батьків просив суд відпустити його під домашній арешт

Підозрюваний у жорстокому вбивстві батька та матері Віталій Глазунов із Ковалівки подав апеляцію щодо зміни запобіжного заходу.
Минулого тижня в Полтавському апеляційному суді розглянули справу Віталія Глазунова, який подав апеляцію щодо зміни запобіжного заходу.
Підсудний прибув на суд у супроводі 4 вартових. Спілкуватися з ним журналістам заборонили. Після того як суд заслухав адвоката Глазунова та прокурора, пішов до нарадчої кімнати, щоб прийняти рішення. Зрештою, суд вирішив відмовити Віталію Глазунову у зміні запобіжного заходу. Обвинувачений залишається під арештом, доки триватиме слідство.

Родичі підсудного повністю підтримують рішення суду.

– Ми позитивно ставимося до того, що апеляційний суд відмовився відпускати Віталія під домашній арешт, адже вважаємо його винним, – говорить Валентина Троцька, тітка підозрюваного. – Зараз ніхто з родичів з ним не спілкується. Він також не виходив з нами на контакт. Але одного разу мені телефонували з незнайомого номера, я думала, що це його адвокат, просили передачі речі. Наступного дня я двічі телефонувала на цей же номер, але зв’язку вже не було.

Сестра підсудного, яка в ніч жорстокого вбивства ночували в подруги у Полтаві, нині живе у Валентини Михайлівни.

На місці колишнього обійстя родини Глазунових зараз працюють слідчі. За словами Валентини Троцької, вони давно хотіли там прибрати, хоч і розуміють, що жити там більше не можливо, все згоріло, проте наразі поліція не дозволяє їм цього робити.