На Полтавщині чоловік хотів легкої наживи, а отримав покарання від суду

Нещодавно Автозаводський районний суд м. Кременчука під головуванням судді Оксани Пальчик у відкритому судовомузасіданні в м.Кременчуці розглянув кримінальне провадження по обвинуваченню раніше не судимого уродженця с. Попівка, Онуфріївського району, Кіровоградської області у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Про це йдеться у вироку суду, який розміщено у Єдиному реєстрі судових рішень.

2 травня 2022 року близько 14 год. 18 хв бвинувачений біля банкомату АТ «Полтава-Банк» на вул. Першотравневій, буд. 43, на підлозі помітив банківську картку АТ «Полтава-банк» із функцією «PayPass» (безконтактна технологія оплати). Чоловік діючи з прямим умислом, усвідомлючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи та бажаючи їх настання, шляхом вільного доступу, таємно, з корисливих мотивів, викрав з банківської картки АТ «Полтава-банк» грошові кошти, розрахувавшись з нею за придбані товари в магазині «АТБ Маркет», аптеці «Подорожник» та магазині «Ярмарок»,  чим завдав потерпілому шкоди на загальну суму 2 тис 711 грн. 89 коп.

Допитаний по суті обвинувачення свою вину у вчиненні злочину, що йому інкримінується визнав повністю, пояснивши про обставини що відповідають вступній частині вироку.

Суд ухвалив обвинуваченого визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.185 КК України і призначити йому покарання у виді 5 років позбавлення волі.

На підставіст. 75 КК України звільнити чоловіка від відбування покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк на один рік, поклавши відповідно дост. 76 КК Україниобов`язки: періодично з`являтисядля реєстраціїдо уповноваженого органу зпитань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку до Полтавського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги черезАвтозаводський районний суд м. Кременчука протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо вирок ухвалено без виклику особи, яка його оскаржує, то строк апеляційного оскарження для такої особи обчислюється з дня отримання нею копії судового рішення.