З 9 серпня у Полтаві освітлюватимуть центральні вулиці до комендантської години

Рада оборони області скоротила комендантську годину на Полтавщині, яка тепер триває з 23:00 до 5:00. За результатами перемовин з міською владою, вирішили відновити освітлення основних вулиць міста до комендантської години.

Про це 5 серпня під час брифінгу розповів начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін. Перший заступник голови Полтавської громади Валерій Пархоменко уточнив, що відновити освітлення планують з вівторка, 9 серпня.

Скорочення комендантської години в області розглядали на кожному з засідань Ради оборони області, поки правоохоронці та військові не дозволили послабити це обмеження воєнного часу. Щоб забезпечити безпекові питання, збільшили кількість патрулів в області.

«На основних шляхах у місті треба включити освітлення, щоб люди бачили куди йти. Багато у нас доріжок не зроблено, незадовільна ситуація щодо пересування вночі по місту. Я сам учора мав можливість йти ввечері по місту. Домовимося, щоб увімкнули освітлення центральної частини», – каже Дмитро Лунін.