На Полтавщині СБУ затримала порушника повітряного простору (фото)

На Глобинщині поліцією та працівниками СБУ задокументовано факт незаконної діяльності у сфері авіаційного транспорту.

Встановлено, що мешканець Дніпропетровської області без відповідних дозвільних документів та посвідчення пілота, виконував авіахімроботи на несертифікованому літальному апараті в районі села Жуки Глобинського району, повідомила обласна поліція.

Своїми діями чоловік створив небезпеку для життя та здоров’я людей, а також передумови до надзвичайних подій з тяжкими наслідками на об’єктах критичної інфраструктури (зокрема, лінії та об’єкти енергогенерації, розташовані в районі польотів).

Відомості за вказаним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за частиною 1 статті 281 Кримінального кодексу України – порушення правил повітряних польотів. Досудове розслідування здійснюється під процесуальним керівництвом Глобинського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури.

На вилучений у ході огляду місця події літальний апарат, схожий на  мотодельтаплан, накладено арешт.
Відповідно до чинного законодавства, за подібні дії передбачене покарання – штраф до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

Новинар Полтавщини

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook!