У Миргородському районі провели благодійний матч

Дев’ятий матч у рамках благодійної акції на підтримку ЗСУ футбольна команда полтавських спортивних журналістів (ПСЖ) провела у Лисівці Лютенської громади Миргородського району. Цього разу в ранзі господарів була команда ветеранів Гадяцького району. Району такого, як відомо, уже немає, та футбол, як кажуть, не знає кордонів. Навіть на місцевому рівні.

Як свідчать лисівчани, на сільському стадіоні уже понад 15 років не було футбольних баталій. Тож ентузіасти цієї прекрасної гри з Лисівки, Лютеньки, Гадяча чимало постаралися, аби цей матч відбувся: косили і вирівнювали поле, корчували чагарники, ремонтували і фарбували ворота. Дехто з гостей після цього навіть не повірив, що цей стадіон стільки часу не бачив футбольного м’яча.

Відтак у селі з нетерпінням чекали 6 липня. Тож минулої суботи у Лисівці було неабияке пожвавлення: на стадіоні зібралися не лише місцеві жителі, але й гості з Гадяча, Лютеньки та інших сіл громади. Футбольний матч на підтримку ЗСУ став родзинкою великого спортивного свята. Розпочалося воно низкою футбольних конкурсів, до участі в яких ведучий свята Андрій Небрат запрошував юних любителів футболу, а нагородами для переможців стали футболки збірної України.