У Миргородській громаді на обладнання укриттів в школах виділять 4,2 млн гривень

Для дообладнання укриттів у загальноосвітніх закладах із місцевого бюджету виділили майже 4,2 млн. грн.

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

“Щоб виконати усі рекомендації із питань безпеки в освітніх закладах нашої громади є можливість виділення додаткового фінансування з місцевого бюджету”, – зазначив міський голова Сергій Соломаха під час розширеної наради за участю керівників загальноосвітніх закладів.

За його словами, ключовим аспектом в організації навчання – є питання безпеки, від чого і буде залежати застосована форма навчання: очна, дистанційна чи змішана.

Спілкуючись з педагогами, обговорили стан готовності кожного загальноосвітнього закладу громади.

За словами керівників навчальних закладів, вони активно готуються до початку навчального року, зокрема, ведеться робота з дообладнання найпростіших укриттів для персоналу та дітей там, де це можливо, створюють запаси медикаментів, встановлюють тривожні кнопки для звернення в поліцію.

Як зазначила начальник управління освіти, молоді та спорту Тетяна Колибельнік, наразі освітяни з’ясовують кількість дітей, які планують навчатися онлайн та очно, проводячи опитування серед батьків. Також додала, що оскільки можливості укриттів обмежені кількістю осіб, які можуть там перебувати одночасно, в окремих навчальних закладах доведеться запровадити різні форми навчання. За підсумками складених актів готовності, будуть ухвалені окремі рішення про форму навчання по кожному закладу.