Прокуратура Полтавщини оскаржила вирок 17-річному хлопцю,який ледве не зарізав чоловіка

Так, під час досудового розслідування було встановлено, що 17-річний хлопець, перебуваючи біля одного з магазинів у Кременчуці, під час сварки з потерпілим вдарив його по обличчю, а потім ножем завдав йому декілька ударів в живіт. Потерпілий від завданих травм отримав тяжкі тілесні ушкодження.
Прокурор наполягав в суді на призначенні покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років. Суд зловмисника визнав винним та призначив йому покарання у виді 5 років позбавлення волі, а на підставі ст.ст. 75,104 КК України звільнено від відбування покарання з випробуванням та встановлено іспитовий строк на 2 роки, з покладенням обов’язків, передбачених ст. 76 КК України.
“Не погоджуючись із вказаним судовим вироком прокуратура оскаржила його до суду апеляційної інстанції. За апеляційної скарги прокуратури обвинуваченого засуджено до 5 років позбавлення волі та в суді обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою”, – йдеться у повідомленні.

jQuery(document).ready(function($) { $.post('https://new.pl.ua/wp-admin/admin-ajax.php', {action: 'wpt_view_count', id: '3492'}); });