На Полтавщині з початку року сталось 12 лісових пожеж

З початку повномасштабного вторгення росіяни знищили територію лісів України, що дорівнює половині Чехії. Про це розповів міністр довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець під час зустрічі з послом Чехії в Україні Радеком Матулою. 

«За 5 місяців війни росіяни пошкодили окопами і спалили територію лісів, співставну половині Чехії. Близько 1 млн га наших заповідних територій під загрозою знищення. Після війни усе це потрібно розміновувати та відновлювати. І тут для нас дуже важлива підтримка Чехії, яка має цінний досвід із розмінування територій», – повідомив Руслан Стрілець.

В свою чергу, Матула зауважив, що Чехія розгляне можливість долучитися до осучаснення одного з українських природних парків.

На Полтавщині ж з початку року в лісах Полтавського лісгоспу виникло 12 загорянь. Усі вони не через бойові дії. У більшості пожежі виникають через порушення людьми правил протипожежної безпеки.За участю рятувальників погасили 3 пожежі. Інші пожежі ліквідували самостійно – силами працівників лісгоспу. Про це повідомили в Полтавському лісовому господарстві.