У Полтаві військові проводять для людей спеціальні курси

У Полтаві вже близько 200 цивільних осіб пройшли різні курси з військового вишколу, які проведено за підтримки Благодійного фонду Сергія Притули.

За словами волонтерки Аліни Красільнікової, протягом останніх днів пройшли три практичні заняття з охочими навчитися захищати свою державу.

— Усі останні тренінги провели з полтавцями за напрямками «тактична медицина» та «військова оптика». Загалом протягом липня – серпня відбулися вже сім курсів підготовки в рамках цього пілотного проєкту, — пояснила Аліна Красільнікова.

У ролі інструкторів були військовослужбовці військової частини територіальної оборони з бойовим досвідом.

— Звісно ж, протягом чотирьох-п’яти годин усіх висот майстерності бойового медика не досягти. Тож ми з товаришами спробували навчити надавати першу домедичну допомогу на полі бою — користуватися звичайним турнікетом, бинтами тощо. Під час занять ми розповідали про випадки з реального життя, коли наші побратими рятували самі себе з допомогою власної індивідуальної аптечки, — розповів бойовий медик із позивним «Док».

За словами організаторів заходу, кількість охочих пройти цей інтенсивний курс із військового вишколу чимала. Тому до навчальних груп потрапляють лише ті, хто першим зареєструвався.