Жителів громади на Полтавщині просять прихистити переселенців

У Лубенській громаді готують школи до нового навчального року. У зв’язку з цим шукають інші місця, щоб прихистити переселенців.

Про це повідомили у Лубенській міській раді 12 серпня.

Жителів громади просять надати тимчасовий прихисток переселенцям:

«У зв’язку з підготовкою до нового навчального року, питання надання тимчасового житла сім’ям переселенців у нашому місті та населених пунктах громади продовжує залишатися  надзвичайно актуальним. Якщо ви можете надати тимчасовий прихисток таким людям, просимо повідомляти про це оперативному черговому міської ради».

Звертатися можна на цілодобові телефони міської ради: 71432, 0663422794 та номер гарячої лінії: 0800 330385.

Нагадаємо, нині в закладах освіти області розміщені майже 10 тисяч переселенців. Інше житло змогли надати 1 тисячі людей, які мешкають у школах, де планують розпочати новий навчальний рік очно.

Полтавщина очікує на нову хвилю евакуації людей із Донеччини, у межах якої готуються прийняти від 10 до 20 тисяч людей.

За словами Дмитра Луніна, під житло для переселенців використають малокомплектні школи, які закрили в межах реорганізації. Для прийняття людей будівлі мають підготувати. У ці заклади, а також гуртожитки, планують поселяти переселенців, які приїдуть в межах нової хвилі евакуації з Донеччини. Для цього область очікує отримати додаткові ліжка, матраци й білизну від Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.