Шестикласник передав десантникам власний квадрокоптер

На Полтавщині 11-річний школяр передав військовим одного з десантно-штурмових підрозділів власний квадрокоптер.

Тимофій давно мріяв про власний дрон. Нещодавно батьки хлопця змогли придбати йому цю дорогу річ. Однак, в умовах широкомасштабного вторгнення окупантів на територію України, Тимофій вирішив допомогти ЗСУ і віддати омріяний подарунок на потреби військових.

— Я дуже хотів чимось допомогти нашим захисникам. Часто чув, що військові потребують квадрокоптерів для ведення аеророзвідки та інших потреб. Дуже сподіваюся, що цей дрон хоч якось допоможе військовим, які наближають нашу перемогу, — говорить Тимофій.

Хлопець разом із батьками передав свій подарунок одному з воїнів, який займається підготовкою фахівців у цьому напрямку.

— Цей квадрокоптер буде використовуватися в нашому підрозділі аеророзвідки. На ньому тренуватимуться майбутні оператори дронів. Як правило, ми використовуємо подібні моделі в навчальних цілях, аби уберегти професійні безпілотники від пошкоджень. Даний апарат може підніматися на висоту до 30 метрів, чого достатньо для початкового навчання пілота, — зазначив молодший сержант Кирило.