На Полтавщині будують новий міст через Ворсклу

Масштабний державний інвестиційний проект реконструкції важливої автомагістралі Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка триває вже кілька років.

Поблизу міста Кобеляки, що на Полтавщині, розпочалося спорудження нового мосту через Ворсклу. Він стане частиною об’їзду згаданого райцентру.

Підрядники вже облаштували перші залізобетонні буронабивні палі майбутньої споруди (на знімку). Загальна довжина цього переходу становитиме понад 145 метрів. Роботи тривають у прискореному темпі. Адже йдеться про реалізацію масштабного державного інвестиційного проекту реконструкції важливої автомагістралі Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка, що триває вже кілька років. При її оновленні застосовуються нетрадиційні технології, спрямовані на досягнення підвищеної міцності дорожнього покриття. Задля цього його тут фактично вперше в таких масштабах заливають бетоном.

Водночас проблема будівництва нових і ремонту та реконструкції старих мостів на Полтавщині залишається гострою. Про неї на останній сесії обласної ради нагадали представники найбільшої в Україні сільської об’єднаної територіальної громади – Засульської. Вони вимагали прискорити оновлення мосту через Сулу в Лубнах. Адже після того як його закрили на ремонт, мешканцям багатьох сіл згаданої ОТГ доводиться накидати чималий “гак”, щоб дістатися до Лубен і “столиці” своєї громади…