Чоловік, який видурював у кременчужан телефони, проведе за гратами 3 роки

Днями Автозаводський районний суд Кременчука у відкритому  судовому засіданні  розглянули справу за ст.190 (Шахрайство) ч.2 Кримінального кодексу України.

Раніше судимий уродженець міста Зіньків Полтавської області, 1 серпня 2016 року , неподалік берега річки Сухий Кагамлик в районі кварталу 297 заволодів мобільним телефоном потерпілої шляхом обману.

Він же  25 серпня 2016 року по вулиці Г. Крут під привідом здійcнення телефонного дзвінка, заволодів мобільним телефоном потерпілого.

І  27 серпня 2016 року поблизу станції «Кагамлицька», у м.Кременчуці шляхом обману заволодів телефоном неповнолітнього потерпілого.

Обвинувачений в судовому засіданні вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю, від дачі показань по справі відмовився. Суду він пояснив, що точно не пам’ятає обставини вчинення злочину, але підтверджує дати та місця вчинення злочинів.

 Мобільні телефони він продав за 100, 20 та 50 грн. Гроші витратив на власні потреби. У скоєному щиро каявся, просив суворо його не карати.

Суд визнав обвинувачуваного винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 190 ч. 1, 2 КК України та остаточно призначити покарання у вигляді 3-х років позбавлення волі .

Строк відбування покарання обвинуваченому рахувати з моменту його фактичного затримання.

Вирок може бути оскаржений в Полтавський апеляційний суд, через  Автозаводський районний суд м. Кременчука Полтавської області   протягом 30 днів з дня його проголошення, а засудженим  у той же строк з моменту вручення йому копії вироку.