Фірма батька начальника Кременчуцької ОВА Лєдніка “освоїть” 7,7 мільйонів, виділених на ремонт житла для переселенців

За останні 4 роки підприємство Лєдніка отримало 110 бюджетних замовлень

22 серпня КНП «Глобинська міська лікарня» уклало договір на поточний ремонт корпусу поліклініки за 7,7 млн грн. Після проведення робіт там тимчасово житимуть переселенці. Про це «Полтавщині» стало відомо з порталу Prozorro.

Судячи з даних сайту Глобинської міськради, рішення про облаштування у поліклінічному корпусі № 2 місця для внутрішньо переміщених осіб було ухвалене наприкінці липня. Для цього в бюджеті виділили 7,9 млн грн.

5-го серпня був оголошений тендер за спрощеною процедурою. На конкурс заявилося лише місцеве ПП «Райагробуд» з реєстрацією у Глобиному, яке запропонувало суму, рівну очікуваній вартості. Директор і власник компанії — Віктор Лєднік, батько начальника Кременчуцької РВА Олега Лєдніка. Обидва балотувалися на останніх виборах від партії «Слуга народу». Одразу після закінчення університету й до отримання посади оперуповноваженого Олег Лєднік працював майстром з будівництва на фірмі батька.

За даними Prozorro, зареєстрований у 2000 році «Райагробуд» за останні 4 роки отримав 110 бюджетних контрактів на 57,3 млн грн. Найбільші з них — від «Полтавагазвидобування», а за кількістю — від Відділу освіти сім’ї та молоді Глобинської РДА.