У Полтаві колаборантові винесли дивний вирок

З 24 лютого до 4 серпня уродженець Старобільська Луганської області поширював пропагандистські картинки у російських соціальних мережах. Його судили у Полтаві.

Про це відомо з вироку Київського районного суду Полтави.

Зі сторінки цивільної дружини чоловік поширював публічні заперечення здійснення збройної агресії проти України. Дописи на кшталт «За все время СВО хохлы не сдали ни метра своей земли. Потому что это не их земля» були типовими для його сторінки, поки не втрутилася СБУ.

Колаборант поширював зображення українських полонених воїнів з написами: «Если у вас спросят, что такое денацификация, то просто покажите им это». Паралельно поширював маячню про «ісконно русскіє землі», постив картинки з непристойними написами на прапорі України.  Чоловік насміхався над сучасним озброєнням, яке використовує Україна й писав:

«Джавелины, байрактары, хаймарсы и при этом потерпела крах», – пише колаборант.

Окрім цього публікував чимало дописів з насмішкою про український патріотизм та захисників. Його дії кваліфікували як заперечення здійснення збройної агресії проти України та заклик до підтримки дій держави-агресора.

У суді користувач соцмереж визнав свою винуватість. Суд призначив йому покарання у вигляді 15 років позбавлення права обіймати посади в органах влади. Його ноутбук і телефон конфіскували на користь держави.

Вирок дуже дивний, особливо з огляду на поважний вік колаборанта, невже суд вирішив, що підсудній прагне піти в українські чиновники?