Булашев: журналіст чи російський наводчик?

24 серпня «Новинар Полтавщини» опублікував статтю під назвою «СБУ викрила на Полтавщині журналістів та псевдоволонтерів, які готували фальшиві акції для дискредитації української влади».

У цій статті автор Владислава Гуджій виклала прес-реліз СБУ про успішну операцію спецслужби з ліквідації проросійської ворожої групи, що діяла на Полтавщині.

Окрім того, у статті також було подано деякі інші дані, які журналіст дізналася з джерел у правоохоронних органах. А саме,  хто ще веде діяльність на користь держави-агресора на Полтавщині. Поміж них згадувалося й прізвище Булашев.

Хоча в статті не вказувалося ні ім’я, ні місто, ні видання, на це відразу ж відреагував редактор видання «Кременчуцька газета» Олег Булашев, який почав писати гнівні листи на адресу редактора «Новинаря Полтавщини». Поміж іншого вимагав надати дані про нашу журналістку Владу Гуджій.

І навіть прислав документ, який, на його думку, доводить, що він «ни при чём» (Булашев нам писав виключно російською мовою). Цей документ – відповідь СБУ на його ж запит, у якій вказується, що у прес-релізі про викриття проросійської групи на Полтавщині його прізвище не згадується.

Пане Булашев! Так ми ніде й не писали, що ваше прізвище згадували у прес-релізі СБУ. Ми його згадали, опираючись на наші дані, отримані з наших джерел. Те, що Булашев не згадувався в прес-релізі, не означає, що його немає в матеріалах справи.

І ми продовжуємо стверджувати, що ваше прізвище фігурує в розслідуваннях правоохоронців.

“Кременчуцька газета” опублікувала дані для наводки ворожих ракет

І одна з таких справ – про публікацію на сайті «Кременчуцька газета» даних, які можуть бути використані ворогом, як наводка.

11 вересня, коли в Кременчуці було оголошено повітряну тривогу, цей сайт опублікував таємні дані стосовно стратегічного об’єкта в місті. Звичайно, ми не будемо писати, про що саме було в тій новині, але читати її можна було так: «шановні рашисти, бийте ракетами ось сюди!».

Що це було? Тупість? Але така тупість могла бути в перші дні війни, а не через півроку. Тому ми схильні вважати, що це свідома робота в якості навідників для російських військ.

Додам, що новину видалили через кілька хвилин, після дзвінка в редакцію «Кременчуцької газети» з СБУ. Тепер спецслужба проводить перевірку за цим фактом співробітників редакції і прізвище Булашев там теж фігурує.

І ще один факт. Сайт «Кременчуцька газета» фінансується підприємствами, які належать Жеваго. Це той самий «боєць батальйону «Монако», якого Українська правда знайшла на яхті із символом Z.