У Кременчуці зросла захворюваність на коронавірус

З вересня у Кременчуці  спостерігається стабільна тенденція до зростання рівня захворюваності на COVID-19.

За інформацією керівника департаменту охорони здоров’я Максима Середи, у серпні щодня реєстрували 1-2 нових випадки захворювання на корона вірусну хворобу, на початку вересня 10-12,  на початку цього  тижня вже 41-43, а вчора – 62.

Збільшилося і число госпіталізованих  із COVID-19 до  лікувальних закладів. Якщо влітку у інфекційних шпиталях лікувалися 1-2 дитини та близько 5 дорослих,  то сьогодні у інфекційному відділенні ЛІЛ «Кременчуцька» перебуває 30 пацієнтів, у інфекційному відділенні міської дитячої лікарні – 9 дітей. Число госпіталізованих перевищує кількість тих, хто одужав. Зростає і рівень захворюваності на ковідну пневмонію. Наразі на стаціонарному лікуванні перебуває 22 таких пацієнти, 8 з них у тяжкому стані.

Максим Середа зазначає, що при такому рівні захворюваності на коронавірусну хворобу Кременчук вже найближчими днями досягне жовтого рівня епіднебезпеки.

У стаціонарних відділеннях міських лікарень вже введено посилений епідемічний  режим та масковий режим для пацієнтів і медперсоналу. Обмежено доступ відвідувачів до хворих, окрім важких пацієнтів, яким потрібен постійний догляд.

З метою попередження подальшого розповсюдження коронавірусної хвороби медики наголошують на необхідності введення у Кременчуці маскового режиму у громадському транспорті та місцях масового перебування людей.

Найближчими днями місцева комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій має розглянути питання про запровадження карантинних правил у місті.