На Миргородщині завершують ремонт тепломереж

«Миргородтеплоенерго» завершує підготовку до опалювального сезону. На підприємстві завершуються реконструкції та ремонтні роботи.

Як повідомили на сайті міськради, у ході робіт замінюють теплову мережу протяжністю 80 метрів, яка не витримала гідравлічних випробувань на одній із вулиць міста.

«Були закуплені труби, і одразу після того, як нам привезли матеріали, ми приступили до виконання робіт. Вскрили теплову мережу і займаємося заміною. Погодні умови були не зовсім благоприємні, довелося зробити перерву на кілька днів, бо траншея була повністю залита водою», — розповів начальник техвідділу підприємства Юрій Ігнатченко.

Наразі ділянка вже зварена і пройшла випробування. Її підключають до мереж модернізованої котельні, яка віднедавна окрім традиційного газового устаткування має змогу працювати завдяки альтернативним видам палива.

Міський голова Сергій Соломаха сказав, що ситуація з опалювальним сезоном контрольована. На випадок надзвичайних ситуацій у громаді виділили кошти на закупівлю необхідного обладнання.

«Можливо температура у квартирах відрізнятиметься від тогорічної. Але це буде відповідно до постанови Уряду про зменшення температурного режиму. Тобто це залежить не від нас. Ми намагатимемося створити взимку комфортні умови для жителів», — додав міський голова.