Зять “мамаївського” депутата отримав підряд на півмільйона гривень без тендеру

Підприємець Олександр Олепір, який доводиться зятем депутату міської ради Володимиру Левченку, знову отримав угоди від УЖКГ міськвиконкому. За один день йому віддали шість підрядів на більше, ніж півмільйона гривень.

Про це повідомляє видання “Зміст“.

Відповідні звіти про укладені угоди з’явилися на порталі держзакупівель Prozorro. Згідно з ними, ФОП Олепір Олександр Валентинович має до 3-го вересня 2018 року відремонтувати системи диспетчеризації ліфтів у кількох  будинках.

До того як стати підприємцем, Олепір близько двох років працював оператором вхідної лінії контакт-центру «Нової Пошти». З посади звільнився 17-го квітня 2017-го, а вже наступного дня, 18-го квітня, відкрив свій ФОП. Ліцензію на ремонт ліфтів Олександр отримав 15-го червня 2017-го, а перший підряд від УЖКГ – через місяць – 17-го липня 2017-го.

За цей час ФОП Олепір, згідно з Prozorro, уклав 16 угод на ремонти ліфтів загальною вартістю 10,3 мільйона гривень. З них, за 2017-ий – 6 договорів на 7,3 млн, за 2018-ий – 10 угод. Всі підряди підприємець отримував в неконкурентних закупівлях, без проведення відкритих торгів.

“Новинар Полтавщини” нагадує, що Володимир Левченко – член партії «Совість України», першим номером цієї у партії на виборах в Полтавську міськраду в 2015 році був мер Полтави Олександр Мамай.

Левченко – директор і власник «Сирена Ойл». Раніше менеджером на цій фірмі працював Михайло Шестаков, якому в минулому році Управління ЖКГ Полтавської міськради замовило ремонт ліфтів на 2,32 млн гривень.

Новинар Полтавщини

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook!