У Полтаві попрощаються з чотирма полеглими воїнами

5 жовтня у Полтаві попрощалися з Костянтином Кузнєцовим, Максимом Запічним, Сергієм Єрмоленком та Анатолієм Швецовим, які загинули, захищаючи Україну.

Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір та духовенство Полтавської єпархії звершили чин відспівування воїнів.

Інформацію про полеглих воїнів надав речник Полтавського обласного центру комплектування та соцпідтримки Роман Істомін.

Солдат Кузнєцов Костянтин Павлович народився 20 січня 2003 року. Виконуючи обов’язки військової служби, у бою за нашу Батьківщину загинув 25 вересня поблизу Петропавлівки Куп’янського району  Харківської області. Поховають полеглого воїна у секторі почесних поховань Затуринського кладовища.

Молодший сержант Запічний Максим Юрійович народився 5 жовтня 1984 року. 30 вересня загинув на бойовій позиції в районі Тернової на Харківщині. Поховають полеглого воїна у секторі почесних поховань Затуринського кладовища.

Головний сержант Єрмоленко Сергій Миколайович народився 13 серпня 1967 року. Він загинув 27 вересня поблизу Ізюмського на Харківщині. Поховають полеглого воїна у секторі почесних поховань Затуринського кладовища.

Сержант Швецов Анатолій Анатолійович, 1968 року народження, загинув 29 вересня під час артобстрілу в районі Курдюмівки Донецької області. Його поховають у Диканьці Полтавського району.