На Полтавщині поліція провела “алкогольні рейди”

Рейдові групи працівників Кременчуцького районного управління поліції Полтавщини здійснюють систематичний контроль за дотриманням суб’єктами господарювання встановлених Обласною радою оборони часових обмежень щодо продажу алкогольних напоїв на території обслуговування.

Зокрема, з 1 по 4 жовтня  рейдові групи поліцейських провели чергові превентивні заходи, у ході яких виявлено ряд правопорушень. Стосовно тих осіб, хто порушує вимоги чинного законодавства, складено 29 адміністративних матеріалів за частиною 1 та 2 статті 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння) Кодексу України про адміністративні правопорушення.  

Нагадуємо, що рішенням Ради оборони Полтавської області заборонено продаж слабоалкогольних та міцних алкогольних напоїв у закладах торгівлі й громадського харчування нашої області окрім визначено часу з 12-ї години до 18-ї години.

Поліцейські закликають власників торгівельних мереж та закладів харчування  відповідально ставитися до вимог Обласної ради оборони та дотримуватися  вказаних обмежень.