На Полтавщині чоловік накинувся на жінку з сокирою

Днями Автозаводський районний суд м. Кременчука під головуванням судді Гусача О.М. розглянув у спрощеному провадженні кримінальне провадження по обвинуваченню раніше не судимого  уродженця м. Кременчука, громадянина України, освіта середня, не одруженого, офіційно не працюючого, у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження ) КК України.

Про це йдеться у вироку суду, який розміщено у Єдиному реєстрі судових рішень.

07 вересня 2022 року близько 22.30, біля житлового будинку № 3, розташованого по провул. Інтернаціональному в м. Кременчуці між чоловіком і жінкою виникла суперечка.

Обвинувачений наніс один удар тупою частиною (обухом) сокири в ділянку лівої щиколотки, тим самим спричинив потерпілій тілесні ушкодження. Відповідно до висновку експерта виявлені тілесні ушкодження у вигляді: садини та синця в ділянці лівої ноги, які утворились від дії тупого предмету та за ступенем тяжкості відносяться до легких тілесних ушкоджень.

Вказані обставини встановлені органом досудового розслідування і викладені в обвинувальному акті.

Суд визнав обвинуваченого  винним у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст.125 КК України та призначити йому покарання у виді штрафу у розмірі п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

Вирок може бути оскаржений до Полтавського апеляційного суду через Автозаводський районний суд м. Кременчука протягом 30 днів з отримання копії судового рішення.

Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленогоКПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги, судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.