У підвалі 3-ї міської лікарні Полтави планують облаштувати укриття за 4 млн грн

У Полтаві замовили облаштування укриття у підвалі 3-ї міської лікарні за 4,5 млн грн (разом з проектом). Виконати його мають до кінця листопада.

21 жовтня КП «3-я міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» уклало договір на капремонт підвалу свого корпусу на площі Слави. Облаштовувати у підвальному приміщенні укриття буде ФОП Станіслав Шабалін, який ще минулого тижня отримав кілька замовлень на встановлення туалетних кабінок у підвалах шкіл. За ремонт укриття лікарні він отримає 4,2 млн грн. Про це «Полтавщині» стало відомо з порталу Prozorro.

Підрядника адміністрація обрала без конкурсу – в рамках закупівлі «Української визвольної війни», що дозволяє прискорити закупівлю без процедури звітування. Жодні якісні характеристики майбутнього ремонту чи орієнтовна вартість будматеріалів сторони не розголошують.

З локального кошторису відомо лише те, що власник будівельної компанії розраховує отримати 67,2 тис. грн прибутку (1,5% від договору). Крім того, виконати ремонт ФОП має до 21 листопада, а після – надати рік гарантії.

Укладанню договору на будівельні роботи передувала розробка проектної документації, яку за 260 тис. грн виконав ФОП Михайло Немировський.

Зазначимо, що Михайло Немировський і Станіслав Шабалін мають зв’язок із депутатом Полтавської міськради від «За майбутнє» Ігорем Еренбургом – через низку підприємств і контактних осіб. Детальніше про це ми писали в матеріалах про туалетні кабінки для укриттів у школах, поставку яких замовили Шабаліну, та статті про замовлення на пожежні сигналізації у школах, де власником фірми-підрядника є Немировський.