На Полтавщині попрощалися з трьома полеглими воїнами

14 листопада біля Свято-Успенського кафедрального собору попрощалися з трьома бійцями, які загинули на Донеччині.

Вшанувати подвиг героїв прийшли рідні, друзі та побратими захисників.

Солдат Олександр Марусевич народився 10 червня 1977 року в селі Куст-Кущі Кобеляцького району. Строкову військову службу воїн проходив в десантно-штурмових військах в 1995-96 роках. Брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей в 2014 та в 2015 році. Його призвали по мобілізації 25 лютого, а 8 листопада під час виконання бойового внаслідок здійснення противником й артилерійського обстрілу позицій, Олександр Марусевич загинув у Бахмутському районі.

Сержант Владислав Галайко народився  30 грудня 1997 року в селі Войнівка Чутівського району. Його призвали на військову службу 7 жовтня 2020 року. Безпосередньо брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

10 листопада під час виконання бойового завдання загинув поблизу населеного пункту Яковлівка Бахмутського району Донецької області.

Солдат Владислав Федорченко народився 16 квітня 1971 року. Його призвали по мобілізації  24 лютого. 8 листопада під час виконання бойового завдання внаслідок здійснення противником артилерійського обстрілу позицій підрозділу, Владислав загинув, в районі населеного пункту Курдюмівка Бахмутського району Донецької області.