Великі штрафи не лякають – за добу зупинили пять нетверезих водіїв

На всіх порушників складені адмінматеріали, покарання визначить суд.
3 вересня у Полтаві, під час патрулювання по вулиці Великотирнівська, екіпаж поліції помітив автомобіль Subaru, водій якого порушував правила дорожнього руху. 

Під час спілкування з порушником, інспектори виявили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Лікар-нарколог підтвердив припущення патрульних – чоловік керував автомобілем, будучи напідпитку. Також, під час перевірки по базам даних, з’ясувалося, що порушник позбавлений судом права керування транспортними засобами. Інспектори склали протокол за ч.1 ст.130 КУпАП (Керування в стані сп’яніння) та винесли постанову за ч. 4 ст. 126 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами). Тепер на чоловіка чекає суд.

Загалом впродовж доби 3 вересня полтавські патрульні зафіксували п’ять випадків керування транспортними засобами у нетверезому стані. На усіх порушників складені відповідні адміністративні матеріали. Нагадаємо, що штрафи за керування автотранспортом у стані сп’яніння складають від 10 до 40 тис. грн.