На проєктування ескізу та комунікацій житла для переселенців у Полтаві витратять 2 мільйони гривень

Департамент будівництва замовив ескізний проєкт новобудови на вул. Лазурній. Також розпочали виготовлення документації на будівництво зовнішніх мереж водопостачання, водовідведення та зливової каналізації району.

Про це відомо з ресурсу публічних закупівель. Роботи замовив Департамент будівництва та архітектури Полтавської облдержадміністрації 14 листопада.

Ескізний проєкт виготовить «Укрбілдінвест» за 1 млн 248 тис. грн.  «Полтава Будкомплекс» підготує проєкт будівництва комунікацій багатоквартирки для переселенців за 1 млн 449 тис. грн.

Загалом планують збудувати 100 тис. метрів квадратних житла (1 метр квадратний коштуватиме 24 тис. грн) – це 2 тис. квартир.

Переважно це будуть двокімнатні квартири до 60 метрів квадратних. Будинки матимуть до 6 поверхів, повинен бути ліфт і має бути враховане питання безбар’єрності. Також має бути передбачене укриття мають бути укриття та благоустрій території. Усю необхідну інформацію надали забудовникам і після того, як міська рада ухвалить рішення, проведуть тендерну процедуру. Збудувати житло планують у 2023 році.