Чи дозволять громадському транспорту Кременчука їздити через міст під час тривоги

У Кременчуці проводять консультації щодо необхідності дозволу проїзду громадським транспортом мостом через Дніпро під час повітряних тривог Під час зустрічі з міськими та приміськими перевізниками начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік запитав їхню думку щодо того, чи потрібно дозволяти рух громадського транспорту з пасажирами через Крюківській міст з огляду на ускладнення погодних умов.

Більшість перевізників, хоч і турбуються про безпеку пасажирів й своїх водіїв, все ж висловилися за поновлення руху автобусів через цей критичний об’єкт інфраструктури, розуміючи всю відповідальність таких перевезень.

Багатогодинні простоювання під мостом, скупчення автотранспорту та великої кількості пасажирів в одному місці, сморід від постійно працюючих двигунів — це не про безпеку людей та турботу про місто. Також перевізники, зокрема й комунальний, втрачають гроші, а місто втрачає податки, бо пасажири кооперуються та їдуть приватним транспортом або у таксі (яких легальних, за словами транспортних чиновників, у Кременчуці немає). Тож районна військова адміністрація проводить консультації з цього важливого та непростого питання.