Немовля, яке постраждало в аварії, виписали з лікарні

У Полтаві водій наїхав на візок, у якому було немовля. Дитині 12 днів, її забрали до лікарні, а наступного дня виписали.

На цьому пішохідному, що на перехресті вулиць Симона Петлюри та Коцюбинського, водій збив дитячий візок з немовлям. Дитині дванадцять днів.

“Бачила з вікна, як візок розвернувся. Капюшон з візка відлетів мого вікна. У мене так руки тремтіли”, – сказала очевидиця Ірина Бутенко.

“Я вибігла під дощ, викликала швидку та поліцію. Матуся підбігла, розвернула візочок. Водій сказав: я не помітив“, – додала жінка.

“Вийшов покурити, а там поліція стояла. Вони дуже довго стояли, міряли проїжджу частину”, – розповів очевидець Микола Сорока.

За словами свідків, жінка стояла ось тут разом з візочком.

Коли ж почала переходити дорогу – сталася аварія. Вона не травмувалася, а дитину відвезли до лікарні.

“Дитина була доставлена каретою швидкої допомоги у приймальне відділення, з підозрою на черепно-мозкову травму та струс мозку. Були скарги на млявість, і відмову від їжі. Після обстеження дитина в задовільному стані”, – розповів виконувач обов’язків завідувача хірургічного відділення міської дитячої клінічної лікарні Денис Хмилєвський.

“Поліція зараз проводить перевірку і в результаті приймуть юридичне рішення. Швидше за все це буде порушення правил дорожнього руху – адмінвідповідальність”, – сказав речник Національної поліції області Роман Грішин.

Немовля вже виписали з лікарні.