Рятувальники у Кременчуці отримали нову техніку

Кременчуцькі рятувальники минулоріч отримали, як нові автомобілі, так і нову техніку.

Про це сьогодні на брифінгу в Кременчуцькій районній військовій адміністрації заявив заступник начальника Кременчуцького міськрайуправління ДСНС Дмитро Вітко.

За його словами, для належної, ефективної у 2022 році придбано 70 індивідуальних лекторів та 15 групових ліхтарів, для рятування людей із задимленого середовища придбано 6 рятувальних пристроїв з рятувальними капюшонами до апаратів захисту органів зору та дихання та 1 переносний компресор.

Для ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій в 2022 році підрозділами в Кременчуці, в якості гуманітарної допомоги, було отримано від країн партнерів 4 пожежно-рятувальні автомобілі та придбано 2 спеціальних аварійно-рятувальних автомобілі Mitsubishi, які укомплектована аварійно-рятувальним обладнанням.

Для рятування людей та розбору конструкцій придбано 5 бензолпіл, 3 відбивних молотки, 4 мотопомп, 1 бетонолом, 1 болгарка, 5 кутових шліфувальних машинок, 3 рятувальні триноги з лебідкою.

Для забезпечення безперебійної роботи підрозділів та об’єктів критичної інфраструктури, при відсутності електроенергії, було придбано 14 електрогенераторів потужністю 10 кіловат.