В центрі Полтави власник “забарикадувався” у кіоску і не дав його демонтувати

Термін дії паспорту прив’язки тимчасової споруди на перехресті вулиць Стрітенської і Небесної Сотні закінчився рік тому, проте власник запевняє, що не отримував припис про демонтаж.
Сьогодні, 11 вересня, у Полтаві Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста мала демонтувати кіоск з фаст-фудом, розташований на перехресті вулиць Стрітенської та Небесної Сотні. 
В середині МАФу зачинилася працівниця, яка перешкоджала роботі комунальників, тому вони вимушені були зламати двері. Після зламу працівниця вийшла, а замість неї у кіоску “забарикадувався” власник кіоску і відмовився  виходити попри вмовляння комунальників. Окрім того, він викликав поліцію і написав заяву про пошкодження його власності. У відповідь Іспекція з благоустрою поскаржилася правоохоронцям на перешкоджання законному демонтажу споруди.

Полісмени зібрали заяви, проте власник так і не вийшов з МАФу, тому демонтувати його не вдалося. Термін дії паспорту прив’язки споруди закінчився ще рік тому, тож весь цей час кіоск працював незаконно. Комісія з розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності Полтавської міськради відмовила в продовженні паспорту, оскільки кіоск, на їхню думку, розміщено з порушенням норм. Зокрема, не дотримано відстань від МАФу до краю дороги і до тротуару.

Попри все власник запевняє, що не отримував припис про демонтаж. Комунальникам довелося забрати техніку і припинити роботу. Варто зауважити, що поки тривали “розбірки”, дорогу по вулиці Стрітенській було перекрито маніпулятором, що спричинило незручності для водіїв в самому центрі міста.